متخصص گوش و حلق و بینی تبریز

متخصص گوش و حلق و بینی تبریزمتخصص گوش و حلق و بینی تبریز

متخصص گوش و حلق و بینی تبریز : دریافت مدرک تخصص گوش و حلق و بینی نیازمند گذراندن دوره 4 ساله در ارتباط با تشخیص و درمان انواع اختلالات و بیماری های مربوط به نواحی سر ، گردن ، گوش ، حلق و بینی پس از پایان دوره 7 ساله پزشکی عمومی ، می باشد.

پس از اتمام این دوران 4 ساله ، در صورت تمایل به ادامه تحصیل آن ها می توانند دوره تکمیلی تخصص خود را در یکی از زمینه های اتولوژی ( گوش ) ، حنجره ، جراحی سر و گردن و جراحی زیبایی صورت و بینی ادامه دهند.

متخصص گوش و حلق و بینی ، تحت عنوان پزشک ENT نیز شناخته می شود.

بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی تبریز

دکتر سحر زاهدی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، جراحی زیبایی بینی و صورت جزء بهترین متخصصان گوش و حلق و بینی تبریز می باشند ؛ به منظور آشنایی بیشتر و مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به سایت و صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

خدماتی که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، توسط دکتر سحر زاهدی ، بهترین متخصص گوش و حلق و بینی تبریز ارائه می شوند :

  • جراحی زیبایی صورت ( رینوپلاستی ، اتوپلاستی ، بلفاروپلاستی )
  • جراحی لوزه
  • جراحی سر و گردن
  • جراحی آندوسکوپی سینوس

انتخاب بهترین متخصص گوش و حلق و بینی

افرادی که در جستجو بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی می باشند ، می توانند در اینترنت به جستجو پرداخته یا از دوستان و آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند ، کمک بگیرند ؛ لازم به ذکر است ، مراجعه به سایت و اینستاگرام پزشک مورد نظر ، تاثیر به سزایی در انتخاب بیماران دارد ؛ چرا که سبب آشنایی بیشتر بیماران با ایشان می شود.

توصیه می شود بیماران در حین انتخاب متخصص گوش و حلق و بینی ، به نکاتی ؛ همچون تخصص ، زیر مجموعه تخصص ، گواهی و بورد تخصصی ، محل مطب متخصص گوش و حلق و بینی مورد نظر و از این قبیل موارد دقت کنند.

ویژگی بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی

  1. پزشک ، باید سلامت بیماران را نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
  2. پزشک ، باید برای مراجعه کننده به اندازه کافی زمان گذاشته و با دقت به بررسی مشکلات وی بپردازد و تلاش کند ، بهترین روش درمانی را به او پیشنهاد دهد.

متخصص گوش و حلق و بینی تبریز

جراحی زیبایی گوش

با انجام جراحی گوش یا اتوپلاستی ، می توان بسیاری از نواقص مادرزادی و همچنین ایرادات به وجود آمده در طی حوادث در گوش ها را برطرف کرد و به بهبود فرم ظاهری گوش ها پرداخت.

لازم به ذکر است ، جراحی زیبایی گوش بر روی اصلاح ایرادات موجود در گوش ها ، تمرکز کرده و تاثیری بر روی مکانیسم درونی گوش ها ندارد.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، یک روش ایمن به منظور تغییر فرم ظاهری با حفظ عملکرد صحیح بینی ، بوده که در سرتاسر جهان انجام می گیرد و موجب برقراری توازن و تعادل در چهره می گردد.

جراحی زیبایی پلک

با انجام جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی ، می توان چربی و پوست مضاعف پلک ها را برداشت و بدین ترتیب ، افتادگی و پف چشم ها را برطرف کرد.

لازم به ذکر است ، با برداشت پوست مضاعف پلک ها ، امکان بهبودی محدودیت دید به خاطر افتادگی پلک نیز وجود دارد.

جراحی لوزه

لوزه ها ، بافت های لنفاوی بوده که در انتهای حلق ، زبان و انتهای بینی قرار گرفته اند و با ورود ویروس و باکتری به بدن ، شروع به واکنش های التهابی می کنند ؛ بزرگ شدن لوزه ها ، موجب بروز مشکلات بسیاری در افراد می گردد ؛ در این مواقع ، می توان با انجام جراحی لوزه به رفع آن ها پرداخت ؛ لازم به ذکر است ، نبود لوزه ها ، سبب بروز مشکل خاصی در افراد نمی شود.

جراحی آندوسکوپی سینوس

با انجام جراحی آندوسکوپی سینوس ، که روشی ایمن می باشد ؛ می توان به درمان مشکلات سینوسی ، پرداخت ؛ این روش ، یکی از بهترین روش های درمانی به منظور رفع مشکلات سینوس و بینی می باشد.

پاسخ

چهار − 4 =