چال گونه

عمل چال گونهچال گونه

چال گونه یا چال لبخند ، فرورفتگی کوچکی بر روی گونه ها بوده که در حین لبخند زدن در چهره نمایان می شود و زیبایی و جذابیت خاصی را به افراد هدیه می دهد ؛ امکان وجود چال گونه بر روی هر دو گونه یا تنها یکی از گونه ها وجود دارد.

در حال حاضر چال گونه ، یکی از معیارهای زیبایی محسوب می گردد و افراد بسیاری خواهان آن می باشند ؛ این دست از افراد زیباجو می توانند با انجام عمل چال گونه ، میزان زیبایی و جذابیت چهره خود را دو چندان کنند.

جراحی چال گـونه

عمل چال گونه ، جراحی ساده و سرپایی بوده که با توجه به خواسته بیمار تحت هر دو روش بیهوشی عمومی و بی حسی موضعی قابل انجام خواهد بود.

پزشک ، پیش از انجام عمل جراحی چال گونه، ناحیه چال را مشخص می کند ؛ بنابراین بیمار پیش از انجام جراحی از محل قرارگیری چال ، آگاه خواهد شد ؛ بدین ترتیب پس از ایجاد برشی کوچک درون دهان ، مقداری از بافت چربی گونه برداشته شده و بدین ترتیب بدون آسیب دیدگی پوست ، حفره ای کم عمق بر روی آن به وجود می آید.

همانطور که گفته شد این جراحی زیبایی ، بسیار ساده بوده و نیاز به بستری ندارد ؛ لازم به ذکر است که افراد پس از انجام آن می توانند بلافاصله به منزل بازگشته و حتی به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند.

دوران نقاهت چال گـونه

رعایت نکات و توصیه های پزشک در دوران نقاهت چال گونه، از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و افراد جهت جلوگیری از بروز عوارض ناشی از آن باید در رعایت آن ها دقت کرده و به هیچ وجه سهل انگاری نکنند.

قيمت عمل چال گونه

هزینه عمل چال گـونه در افراد ، با توجه به پارامترهای بسیاری متفاوت می باشد ؛ از این رو به افرادی که تصمیم به انجام این جراحی زیبایی گرفته اند ، توصیه می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایند.

پاسخ

20 − چهارده =