لیفت صورت

جراحی لیفت صورت

لیفت صورت : افزایش سن ، منجر به کاهش خاصیت الاستیک پوست شده و بدین ترتیب به مرور شاهد پیری پوست ( لیفت صورتتحلیل رفتن چربی صورت و بروز چین و چروک های عمیق ) خواهیم بود ؛ جراحی لیفتینگ صورت ، یکی از جراحی های زیبایی صورت است که آثار پیری در صورت را از بین برده و سبب شاداب تر و جوان تر به نظر رسیدن آن می شود.

یکی از نکات بسیار مهم در رابطه با لیفتینگ صورت ، در این باره می باشد که جهت انجام آن روش های متفاوتی وجود دارد ، که جراحی یکی از تاثیرگذارترین آن ها است.

جراحی لیفتینگ صورت

با توجه به مشکلات هر فرد ، روش جراحی ليفت صورت در آن ها متفاوت می باشد ؛ ممکن است این جراحی ، ترکیبی از لیفتینگ ناحیه پایینی ، میانی صورت یا پیشانی باشد.

اما در حالت کلی جراح ، در حین انجام جراحی ليفت صورت ، بر روی رفع چربی و پوست مضاعف و همچنین محکم کردن ماهیچه های زیر پوستی تمرکز می کند.

نتیجه جراحی لیفتینگ صورت

نتایج جراحی لیفتینگ صورت ، در افراد متفاوت می باشد لازم به ذکر است که نتایج نهایی آن پس از گذشت چندین هفته قابل مشاهده خواهد بود.

ماندگاری لیفت صورت

ماندگاری لیفتینگ صورت ، بسته به پارامترهای بسیاری همانند سن ، جنسیت ، وراثت ، سبک زندگی ، رژیم غذایی و از این قبیل موارد متفاوت است ؛ اما در حالت کلی می توان گفت ماندگاری ليفت صورت ، بین 7 الی 10 سال می باشد.

هزینه جراحی لیفت صورت

هزینه جراحی لیفت صورت ، پس از انجام معاینات و بررسی پارامترهای گوناگون مشخص می گردد ، از این رو در هر فرد متغیر است ؛ بنابراین اطلاع از هزینه دقیق ليفت صورت با جراحی ، نیازمند مراجعه به پزشک می باشد.

پاسخ

شانزده − 14 =