جراحی بینی باز

عمل جراحی بینی باز

به منظور انجام جراحی بینی ، دو تکنیک وجود دارد که تحت عناوین جراحی بینی باز و بسته ، شناخته می شوند ؛ در این مقاله به معرفی جراحی بینی به روش باز پرداخته ایم ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

جراحی بینی باز چگونه انجام می شود ؟جراحی بینی باز

در جراحی بینی به روش باز برشی به شكل ۷ يا ٨ در ناحیه کلوملا ( ناحیه میانی حفره های بینی ) ایجاد می گردد و بدین ترتیب جراح بینی ، می تواند به راحتی پوست بینی را به سمت بالا کشیده و دید آزادانه و مستقیم نسبت به اعضا بینی بر خلاف جراحی بینی بسته ، به دست آورد.

از این رو بهتر است جراحی های پیچیده ، همانند جراحی بینی كج ، جراحی بينی با سابقه شكستگی شديد ، جراحی بینی در افرادی با سابقه شكاف كام که نیاز به اعمال تغییرات پیچیده دارند ؛ به این روش انجام شوند.

بسیاری از مراجعه کنندگان نگران باقی ماندن جای اسکار ناشی از برش های جراحی زیبایی بینی هستند ، در این باره باید ذکر شود جای هیچ گونه نگرانی نیست ، چرا که در اكثر موارد جای بخیه های جراحی بینی ، با مرور زمان و به تدریج کم رنگ شده و در نهایت بعد گذشت ماه ها محو می شوند.

هزینه جراحی بینی باز

تعیین هزینه عمل زیبایی بینی ، نیازمند انجام معاینات مورد نیاز می باشد ؛ از این رو جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه جراحی بینی به روش باز ، به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه نمایید.

پاسخ

3 + یک =