جراحی آندوسکوپی سینوس

جراحی آندوسکوپی سینوس

هنگامی که عفونت و التهاب سینوس ها به قدری شدید باشد که رژیم  دارویی برای درمان آن موثر واقع نشود ؛ جراحی آندوسکوپی سینوس ، بهترین روش درمانی محسوب می شود  که توانایی رفع نسبی  مشکلات سینوسی را دارد .

جراحی آندوسکوپی سینوسجراحی اندوسکوپی سینوس چگونه انجام می شود ؟

در حین انجام روش های قدیمی ، در ابتدا بافت هایی که آسیب دیده بودند ، برداشته شده و سپس مسیرهایی به منظور تخلیه مواد عفونی درون سینوس ها، ایجاد می گردید ؛ در حالی که در حال حاضر به کمک روش آندوسکوپی سینوس ، نیاز به ایجاد برش های خارجی نبوده و  این جراحی ، ترجیحا تحت بیهوشی عمومی   انجام می شود .

در حین این عمل ، آندوسکوپ از طریق حفره های بینی وارد بینی شده و به پزشک امکان مشاهده اعضا درونی را می دهد و بدین ترتیب متخصص آندوسکوپی سینوس ، می تواند بدون ایجاد برش ، تغییرات مورد نظر خود را نیز اعمال کند .

جهت انجام جراحی آندوسکوپی سینوس ، تکنیک های فراوانی وجود دارد و متخصص آندوسکوپی سینوس ، با توجه به شرایط بیماران یکی از مناسب ترین آن ها را انتخاب می کند .

در حین انجام این عمل ، ترشحات چرکی موجود در سینوس ها ، پولیپها ،انسدادهای مخاطی و غیره از بین می روند ؛ در صورت لزوم پزشک در حین انجام جراحی آندوسکوپی به باز کردن منافذ تنگ  در ناحیه سینوسها نیز می پردازد.

نکته لازم به ذکر در رابطه با جراحی آندوسکوپی سینوس ، در این باره می باشد که امکان انجام همزمان آن با جراحی زیبایی بینی وجود دارد ، تنها مدت زمان جراحی زیبایی بینی طولانی تر شده و هزینه آن نیز افزایش می یابد .

جراحی آندوسکوپی سینوس

جراح آندوسکوپی سینوس

دکتر سحر زاهدی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، جراحی زیبایی بینی و صورت ، عمل های موفقی در این زمینه در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند ؛ جهت اطلاع از راه ارتباطی با ایشان می توانید به صفحه تماس با دکتر سایت شان مراجعه نمایید .

هزینه جراحی آندوسکوپی سینوس

جهت اطلاع از هزینه جراحی آندوسکوپی سینوس ، بیماران باید به متخصص آندوسکوپی سینوس مراجعه نمایند ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه جراحی آندوسکوپی ، در آنان مشخص می گردد .

پاسخ

چهار × 1 =