تزریق ژل

تزریق ژل به صورت

تزریق ژل : در اثر افزایش سن ، چربی زیر پوست کاهش یافته و عضلات ، نزدیک به سطح پوست فعالیت خود را ادامه می دهند ؛ به همین علت ، شاهد بروز چین و چروک های پوستی خواهیم بود ؛ لازم به ذکر است ، برخی از عوامل ؛ از جمله ژنتیک ، رژیم غذایی ناسالم ، سبک زندگی نادرست و از این قبیل موارد منجر به تسریع در بروز این اتفاق می گردند.

در مقاله پیش رو ، به شرح یکی از روش های جوانسازی پوست ، می پردازیم که علاوه بر رفع چین و چروک های پوستی ، منجر به افزایش حجم در نقاط مورد نظر نیز خواهد شد.

تزریق ژل

تزريق ژل

تزريق ژل یا فیلر ، یکی از روش های ایمن و محبوب جوانسازی بوده که به منظور رفع چین و چروک های عمیق پوستی ؛ همچون خطوط لبخند ، اخم ، چین های عمیق اطراف چشم و همچنان افزایش حجم نقاطی ؛ از جمله لب ، گونه ، چانه و از این قبیل موارد انجام می گیرد ؛ زیرا همانطور که می دانید ، تزريق ژل با خاصیت پرکنندگی همراه است.

و در نهایت ، تزريق ژل با تحریک به کلاژن سازی ، جوانسازی پوست و شادابی چهره را به همراه دارد.

ماندگاری تزریق ژل

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل در افراد با توجه به برخی از عوامل ؛ از جمله سبک زندگی ، رژیم غذایی و از این قبیل موارد متفاوت می باشد ؛ اما لازم به ذکر است ، نتایج به دست آمده از آن دائمی نخواهد بود و افراد در صورت تمایل ، می توانند تزریق مجدد انجام دهند.

عوارض تزريق ژل چیست ؟

همانطور که در ابتدا ذکر شد ؛ تزريق ژل ، روشی ایمن بوده که با انجام آن تحت نظر پزشک با تجربه و سپس رعایت توصیه های ایشان در دوران نقاهت آن ، هیچ گونه خطری افراد را تهدید نخواهد کرد ؛ اما در غیر این صورت احتمال بروز خطراتی ؛ از جمله نامتقارنی ، درد شدید ، عفونت و غیره افزایش می یابد.

قیمت تزريق ژل

هزینه تزريق ژل چقدر است ؟

پرسش فوق شایع ترین دغدغه ذهنی افراد خواهان تزریق ژل می باشد ؛ در پاسخ به آن ، باید ذکر گردد که تعیین هزینه قطعی این روش از جوانسازی ، پس از بررسی عوامل تاثیر گذار بر آن ، توسط پزشک انجام می گیرد ؛ به همین علت ، به افراد زیباجو که تمایل به کسب آگاهی بیشتر در این مورد را دارند ، توصیه به مراجعه نزد پزشک می گردد.

پاسخ

یک × 2 =