تزریق ژل به لب

تزریق ژل به لب

تحت تاثیر افزایش سن ، ارتفاع و برجستگی لب ها کاهش می یابد ؛ حال با انجام تزریق ژل به لب ، می توان از بروز این تزریق ژل به لب رخداد جلوگیری کرد ؛ لازم به ذکر است ، بسیاری از افراد به طور ژنتیکی ، از لب های باریک برخوردارند ؛ آن ها نیز می توانند با انجام این روش از جوانسازی ، دارای لب هایی برجسته شوند.

این روش از جوانسازی ، با حجیم کردن حاشیه لب ، موجب برجسته تر شدن آن می شود و بدین ترتیب ، زیبایی چهره افزایش می یابد.

چگونگی انجام تزریق ژل به لب

پس از بی حسی موضعی و تمیز کردن محل تزریق با استفاده از الکل ، پزشک با استفاده از سرنگ مخصوص و سوزن های ظریف ، اقدام به انجام تزریق می کند.

از آنجایی که تزریق ژل ، تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد ، دردناک نخواهد بود ؛ بنابراین در این باره نگران نباشید.

عوارض تزریق ژل لب

از دغدغه ذهنی افراد زیباجو خواستار انجام تزریق ژل لب ، باید به عوارض ناشی از آن اشاره کنیم ؛ لازم به ذکر است ، در صورت دقت در انتخاب پزشک و همچنین رعایت نکات و توصیه های قبل و بعد از آن ، هیچ گونه خطری شما را تهدید نمی کند ؛ در غیر این صورت ، امکان بروز خطراتی ؛ از جمله درد ، از بین رفتن حالت طبیعی لب ها و از این قبیل موارد وجود خواهد داشت ؛ بنابراین ، با رعایت دو نکته فوق به راحتی می توانید شاهد دریافت نتایج مطلوب از تزریق ژل باشید.

لازم به ذکر است ، بروز تورم ، کبودی و قرمزی پس از تزریق ژل به لب مسئله ای طبیعی است که جای نگرانی ندارد ؛ چرا که به تدریج در طی زمان برطرف می گردد.

ماندگاری ژل لب

ماندگاری ژل لب ، راه حلی موقتی است که مدت زمان ماندگاری آن ، در افراد بین 6 الی 12 ماه متغیر است ؛ افراد زیباجو که از نتایج آن راضی بودند ، به منظور افزایش ماندگاری مدت زمان آن ، می توانند تزریق مجدد انجام دهند.

هزینه تزریق ژل لب

در اکثر مواقع ، شاهد خواهیم بود اولین سوال افراد زیباجو خواستار تزریق ژل ، در رابطه با هزینه آن است ؛ در این باره باید ذکر شود ، هزینه این روش از جوانسازی ، پس از بررسی پارامترهای بسیار تعیین می گردد ؛ بنابراین اطلاع از هزینه قطعی تزریق ژل به لب ، نیازمند مراجعه به پزشک و قرار گیری تحت معاینه است.

پاسخ

هجده − 5 =