تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس : بوتاکس ، نام تجاری سم بوتولیسم است که تزریق مستقیم آن در مقادیر بسیار کم ، سبب فلج موقت و کنترل عضلات می گردد ؛ بدین ترتیب میزان فعالیت ماهیچه ها ، کاهش یافته و در نهایت منجر به رفع خطوطی که نتیجه پرکاری ماهیچه و عضلات صورت بوده می شود و بدین ترتیب جوانی و شادابی را به صورت افراد بازمی گرداند.

تزریق بوتاکس

رفع چروک صورت و دور چشم با تزریق بوتاکس

رفع چروک صورت با تزریق بوتاکس

با انجام تزریق بوتاکس ، می توان بسیاری از چین و چروک هایی را که در اثر انقباض عضلات صورت ، به وجود آمده اند را برطرف کرد ؛ از نقاط تزریق بوتاکس باید به پیشانی ، چانه ، گردن و دیگر نواحی صورت اشاره کنیم.

بوتاکس توانایی رفع خطوط پیشانی ، اخم ، اطراف چشم ، لب ، گردن و غیره را دارد.

بوتاکس دور چشم

یکی از مشکلاتی که در اثر افزایش سن به وجود می آید ، بروز چین و چروک هایی در اطراف چشم می باشد ، که به خطوط پنجه کلاغی معروف اند ؛ این خطوط ، در اثر خنده و انقباض عضلات اطراف چشم بروز می یابند ؛ یکی از روش های رفع این خطوط ، تزریق بوتاکس می باشد و در صورتی که توسط پزشک زبده انجام گیرد ، نتایج شگفت انگیزی را در پی خواهد داشت.

لیفت و بوتاکس ابرو چیست ؟

یکی از متداول ترین سوالات افراد در این باره می باشد :

آیا لیفت ابرو با بوتاکس امکان پذیر است ؟

در پاسخ به این پرسش باید ذکر شود :

بوتاکس ، به منظور رفع چین و چروک های پوستی اقدام به رها سازی عضلات زیرین پوست کرده و بدین ترتیب بر روی ابروها تاثیر می گذارد ؛ با انجام بوتاکس ابرو عضلات پیشانی ، ماهیچه و عضلات رها شده ابروها بالا کشیده و در نهایت منجر به لیفت ابرو و بازترشدن چشم ها می شود.

در نهایت باید ذکر شود که بالا بردن ابرو با بوتاکس ، یکی از روش های موثر و ثابت شده بوده و نتایج شگفت انگیزی را نیز در پی دارد ؛ تنها نکته لازم به ذکر در این باره است که افراد به منظور دریافت نتایج مطلوب از آن ، باید به پزشک ماهر و چیره دست مراجعه نمایند.

از دیگر کاربرد بوتاکس ، باید به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

  • بهبود پوست پرتغالی
  • كاهش تعريق زير بغل
  • بهبود سردردهای میگرنی
  • و غیره

پاسخ

3 × 1 =