اقدامات قبل از پروتز چانه

نکات و اقدامات قبل از پروتز چانه

رعایت نکات و توصیه های پزشک در رابطه با اقدامات قبل از پروتز چانه ، به میزان مراقبت های بعد از پروتز چانه ، اهمیت و بر روی نتایج دریافتی از آن تاثیر گذار است ؛ از این رو در این مقاله ، به شرح این موضوع پرداخته ایم ؛ با رعایت مواردی که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، می توانید احتمال بروز بسیاری از عوارض ناشی از پروتز چانه ، را کاهش دهید.

اقدامات قبل از پروتز چانه

اقدامات قبل از پروتز چانهطبق توصیه پزشک افراد زیباجو که تصمیم به انجام پروتز چانه گرفته اند ، باید از مدتی پیش از انجام آن از مصرف داروهای استروئیدی اجتناب کنند ؛ چرا که مصرف این دسته از داروها ، عمل پروتز چانه را با مشکل مواجه می کند.

پزشک به متقاضیان جراحی پروتز چانه ، توصیه می کند از مدتی قبل از انجام آن ، از استعمال سیگار و همینطور مصرف نوشیدنی های حاوی الکل خودداری کنند.

به افرادی که اقدام به انجام عمل جراحی پروتز چانه کرده اند ، توصیه می شود در شب قبل از جراحی ، شام سبک میل نمایند.

پیش از انجام جراحی پروتز چانه و در جلسه مشاوره با پزشک ، باید ایشان را از تمامی سوابق پزشکی و حساسیت های دارویی خود مطلع نمایید.

در روز جراحی پروتز چانه ، وجود یک همراه الزامی می باشد.

در زمان مراجعه به کلینیک یا بیمارستان به منظور انجام عمل پروتز چانه ، تمامی سوابق پزشکی خود را به همراه داشته باشید.

ماندگاری پروتز چانه

مدت زمان ماندگاری عمل جراحی پروتز چانه ، در افراد دائمی می باشد.

هزینه جراحی پروتز چانه

تعیین دقیق هزینه عمل پروتز چانه ، توسط پزشک پس از انجام معاینات مورد نیاز مشخص می گردد ؛ از این رو در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.

پاسخ

6 − چهار =