اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

نکات و اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس : دریافت نتایج مطلوب از تزریق بوتاکس ، علاوه بر انتخاب پزشک ماهر و چیره دست ، نیازمند رعایت مراقبت های قبل و بعد از آن می باشد ؛ از این رو در این مقاله به شرح مراقبت های پیش از تزریق بوتاکس پرداخته ایم ، جهت کسب نتایج مطلوب از آن به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، توجه نمایید.

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

قبل از بوتاکس چه کارهایی باید انجام داد ؟

  • افرادی که قصد انجام این روش از جوانسازی را دارند ، باید پزشک معالج خود را از تمامی سوابق پزشکی ، حساسیت های دارویی و هم چنین سوابق ابتلا به تبخال مطلع نمایند.اقدامات قبل از تزریق بوتاکس
  • بهتر است روزی که بانوان به منظور انجام تزریق بوتاکس به پزشک مراجعه می کنند ، بدون آرایش باشند.
  • مصرف منظم و مرتب داروهای تجویزی پزشک ، از اهمیت بسیاری برخوردار است ؛ بنابراین در صورتی که پزشک برای شما دارو تجویز کرده است در مصرف آن ها بسیار دقت نمایید.
  • باید از مدتی پیش از انجام این روش از جوانسازی پوست ، از استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های حاوی الکل اجتناب شود.
  • در صورتی که تصمیم به انجام تزریق ژل گرفته اید ، باید از مدتی قبل از آن از مصرف برخی از داروها که سبب انعقاد خون می شوند همانند آسپرین ، بروفن و غیره خودداری نمایید.
  • در صورتی که باردار هستید یا در دوران شیردهی به سر می برید ، انجام تزریق بوتاکس را به تعویق بیندازید ؛ چرا که تزریق در این دوران قابل انجام نمی باشد.

عوارض تزریق بوتاکس

در صورتی که این روش از جوانسازی پوست ، به دست پزشک ماهر و چیره دست انجام شده و همچنین افراد نیز نسبت به رعایت مراقبت های قبل و بعد از آن بی تفاوت نباشند ؛ علاوه بر عدم بروز عوارض ، بهترین نتایج را نیز کسب خواهند کرد ؛ بنابراین در صورت انتخاب پزشک با تجربه به هیچ وجه نگران نباشید.

هزینه تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس در افراد پس از بررسی پارامترهای بسیاری مشخص می گردد و در هر فرد نیز متغیر می باشد ؛ از این رو جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.

پاسخ

9 − 7 =